Je bent nog niet ingelogd
HP USB-C 140W Laptop Chrg EMEA-INTL EN L netvoeding & inverter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De HP USB-C 140W Laptop Charger EMEA-INTL is een krachtige netvoeding ontworpen voor laptops met USB-C connectiviteit. Met een vermogen van 140 Watt en een output van 2.5 Ampère biedt deze lader snelle energiebevoorrading voor uw mobiele werkstation. Het compacte zwarte design maakt het een praktische reisgenoot. Deze universele USB-C oplader is geschikt voor diverse apparaten en ondersteunt snel opladen, waardoor u langer productief kunt blijven zonder onderbrekingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aansluiting | USB-C |
| Vermogen | 140 Watt |
| Output | 2.5 A |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 198990310497 |
| Vendorcode | B7NK0AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CCC, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Hij laadt op tot 140 W |
| GaN | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output | 2.5 A |
| Frequentie | 47 - 63 Hz |
| Vermogen | 140 Watt |
| Output Voltage | 28 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Hoogte | 97 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 198990310497 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198990310497 |
| Vendorcode | B7NK0AA#ABB |
| Artikelnr | 1159205 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯