Je bent nog niet ingelogd
BlueWalker VFI 6000 CG PF1 Double-conversion (Online) 6000VA Toren Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De BlueWalker VFI 6000 CG PF1 is een professionele noodstroomvoorziening met een vermogen van 6000 Watt en 6 kVA. Dit dubbel conversie-systeem werkt volgens het online-principe en biedt continu vermogen voor kritieke toepassingen. De compacte torenuitvoering in zwart maakt het geschikt voor kantoor- en serveromgevingen. Met zijn robuuste design en efficiënte energieconversie ondersteunt het apparaat een betrouwbare stroomvoorziening wanneer stroomonderbrekingen optreden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 6000 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 6 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
| EAN | 4260074978650 |
| Vendorcode | 10122048 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 16 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Backup Tijd Half Belast | 11, 11,2, 2 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 3, 3,7, 7 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Type koeling | Actief |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Crest factor | 3:1 |
| Efficientie | 94 procent |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 46/64 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 110 V |
| Input vermogensfactor | 0, 99 |
| Vermogen (VA/kVA) | 6 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 6k |
| Output vermogensfactor | 1 |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 208 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | -0.1 - 0.1 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | -1 - 1 procent |
| Vermogen | 6000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 369 mm |
| Gewicht | 59000 gram |
| Hoogte | 688 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Ondersteunings-cd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 1 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitingen | Intelligent Slot External Battery Connection |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 1 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | Eindstation |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 55 dB |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | Eindstation |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | ViewPower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074978650 |
| Vendorcode | 10122048 |
| Artikelnr | 203707 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯
