Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 1000 CSW UPS Line-Interactive 1000 VA 600 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De BlueWalker VI 1000 CSW is een line-interactive noodstroomvoorziening met een nominaal vermogen van 1 kVA en 600 Watt. Dit apparaat biedt betrouwbare stroomvoorziening voor uw gevoelige apparatuur tijdens stroomonderbrekingen. Met 4 AC-uitgangen beschikt het over voldoende aansluitmogelijkheden voor meerdere apparaten. De line-interactive technologie zorgt voor automatische spanningstabilisatie, waardoor fluctuaties in het netwerk worden gecompenseerd. Dit maakt het een geschikt keuze voor thuisgebruik, kleine kantoren of werkplekken waar continuïteit van stroomvoorziening belangrijk is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 600 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
| EAN | 4260074981780 |
| Vendorcode | 10121112 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Accu Capaciteit | 10, 10000 Ah |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 10 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 98 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 280 V |
| Ingang operation voltage (min) | 170 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1k |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 200 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | ±1 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | ±10 procent |
| Vermogen | 600 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 99 mm |
| Diepte | 288 mm |
| Gewicht | 8500 gram |
| Hoogte | 280 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 2,1 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Schuko-out | 4 x |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Soort serieële aansluiting | RJ-45 |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power factor | 0, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074981780 |
| Vendorcode | 10121112 |
| Artikelnr | 259599 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯