Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker 1100 CW UPS Line-Interactive 1100 VA 770 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De PowerWalker 1100 CW UPS Line-Interactive biedt betrouwbare noodstroomvoorziening met een capaciteit van 1,1 kVA en 770 Watt vermogen. Dit apparaat uit de voedingencategorie is geschikt voor het beschermen van kritieke systemen tegen stroomonderbrekingen en spanningsvariaties. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte stroombehandeling en een soepele overgang naar batterijvoeding bij stroomuitval. Met zijn compacte ontwerp is het een praktische oplossing voor kantoor- en serveromgevingen die continue elektriciteitsvoorziening vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 770 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,1 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | September 2019 |
| EAN | 4260074982022 |
| Vendorcode | 10121130 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 2 |
| Accu Capaciteit | 7, 7000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 10,9 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 3 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 88 procent |
| Efficiëntie (On-line modus) | 96 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 162 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,1 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 1k |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 208 V |
| Uitgangsspanningsregeling | +1.5 - 1.5 procent |
| Vermogen | 770 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 145 mm |
| Diepte | 397 mm |
| Gewicht | 11600 gram |
| Hoogte | 220 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Schuko-out | 3 x |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C14 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074982022 |
| Vendorcode | 10121130 |
| Artikelnr | 274297 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
