Je bent nog niet ingelogd
APC EPDU1116M UPS
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De APC EPDU1116M is een noodstroomvoorziening uit de productgroep Voedingen, specifiek ontworpen voor betrouwbare back-upstroom. Dit UPS-systeem biedt bescherming tegen stroomonderbrekingen en spanningsschommelingen, waardoor uw apparatuur en gegevens veilig blijven. Met geavanceerde technologie ondersteunt het apparaat een efficiënte energiedistributie. De EPDU1116M is geschikt voor verschillende toepassingen waarin ononderbroken stroomtoevoer essentieel is. APC staat bekend om betrouwbare energiemanagementoplossingen die bedrijfs- en thuisomgevingen beschermen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
| EAN | 731304405085 |
| Vendorcode | EPDU1116M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | Ja, LCD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Monitoring | Stroom, Stroom, Spanning |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, TUV |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| PDU types | Gemeten |
| Soort | Eenfasig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Laad-capaciteit | 3680 VA |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Maximale ingang stroom per fase | 16 A |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Nominale input voltage | 200/208/230 V |
| Stroom (max.) | 16 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Gewicht | 2500 gram |
| Hoogte | 902 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 3 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Verticaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 21 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C19 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✖︎ |
| Doorgelust | ✖︎ |
| Rackcapaciteit | 0U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC 60309 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 18942, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304405085 |
| Vendorcode | EPDU1116M |
| Artikelnr | 282344 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
