Je bent nog niet ingelogd
APC EPDU1232B UPS 22000 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De APC EPDU1232B is een robuuste noodstroomvoorziening met een vermogen van 22000 Watt, ontworpen voor betrouwbare stroomvoorziening in kritieke omgevingen. Dit professionele systeem biedt bescherming tegen stroomonderbrekingen en spanningsschommelingen, waardoor continuïteit van uw apparatuur wordt ondersteund. Met zijn hoge capaciteit is de EPDU1232B geschikt voor bedrijfsomgevingen waar ononderbroken stroomtoevoer essentieel is. Het merk APC staat bekend om zijn kwaliteit in noodstroomtechnologie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 22000 Watt |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
| EAN | 731304405061 |
| Vendorcode | EPDU1232B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, TUV |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| PDU types | Basis |
| Soort | Driefasig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Laad-capaciteit | 22080 VA |
| Maximaal vermogen | 22000 W |
| Maximale ingang stroom per fase | 32 A |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Nominale input voltage | 400 V |
| Stroom (max.) | 32 A |
| Vermogen | 22000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Gewicht | 5140 gram |
| Hoogte | 1794 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage | Verticaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 42 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C19 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rackcapaciteit | 0U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | IEC 60309 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 127, 67 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304405061 |
| Vendorcode | EPDU1232B |
| Artikelnr | 282535 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
