Je bent nog niet ingelogd
CyberPower OR650ERM1UGR UPS Line-Interactive 650 VA 360 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
De CyberPower OR650ERM1UGR is een line-interactive UPS-systeem met een capaciteit van 650 VA en 360 Watt vermogen. Dit noodstroomvoorzieningssysteem biedt betrouwbare stroombeveiliging voor kritieke apparatuur in kantoor- en serveromgevingen. Met vier AC-uitgangen beschikt het over voldoende aansluitpunten voor meerdere apparaten. De compacte 1U rackdesign maakt het ideaal voor montage in standaardracks. Dit systeem helpt uitvallen te voorkomen en beschermt uw hardware tegen stroomfluctuaties en onderbrekingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 360 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,65 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4712856274622 |
| Vendorcode | OR650ERM1UGR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 13 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 4 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, EAC, RCM, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| LED Indicatoren | Ingeschakeld |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 271 V |
| Ingang operation voltage (min) | 165 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,65 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 65k |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Surge energy rating | 405 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Vermogen | 360 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 433 mm |
| Diepte | 235 mm |
| Gewicht | 7800 gram |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AVR functie | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Power factor | 0, 55 |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856274622 |
| Vendorcode | OR650ERM1UGR |
| Artikelnr | 293157 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
