Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VFI 1000 AT Dubbele conversie (online) 1000 VA 900 W 3 AC-uitgang(en)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
3x
De BlueWalker noodstroomvoorziening biedt betrouwbare stroomvoorziening met een vermogen van 900 Watt en 1 kVA capaciteit. Dit dubbele conversie online-systeem is ontworpen voor continue bescherming van uw apparatuur tegen stroomonderbrekingen en spanningsfluctuaties. Met drie AC-uitgangen kunt u meerdere apparaten tegelijk aansluiten. De compacte uitvoering maakt het geschikt voor kantoor- en serveromgevingen waar ononderbroken stroomtoevoer essentieel is. Dit model helpt mogelijke gegevensverlies en apparatuurbeschadiging te voorkomen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 900 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 4260074982459 |
| Vendorcode | 10122180 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 2 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Compact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Crest factor | 3:1 |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 80 V |
| Input vermogensfactor | 0, 99 |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1k |
| Output vermogensfactor | 0, 9 |
| Output voltage THD | 5 procent |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 208 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | -0.5 - 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | -1 - 1 procent |
| Vermogen | 900 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 329 mm |
| Gewicht | 14500 gram |
| Hoogte | 191 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 3 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074982459 |
| Vendorcode | 10122180 |
| Artikelnr | 296821 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
❮
❯