Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VFI 2000 AT Dubbele conversie (online) 2000 VA 1800 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
4x
De BlueWalker noodstroomvoorziening biedt betrouwbare backup-energie met een vermogen van 2 kVA en 1800 Watt. Dit dubbele conversie online systeem beschikt over 4 AC-uitgangen voor het beschermen van kritieke apparatuur tegen stroomonderbrekingen. Het model is ontworpen voor professioneel gebruik en zorgt voor ononderbroken stroomtoevoer naar uw systemen. Ideal voor kantoren, serverruimtes en andere omgevingen waar stroomcontinuïteit essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 4260074982466 |
| Vendorcode | 10122181 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 4 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Compact |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Crest factor | 3:1 |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 80 V |
| Input vermogensfactor | 0, 99 |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2k |
| Output vermogensfactor | 0, 9 |
| Output voltage THD | 5 procent |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 208 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | -0.5 - 0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | -1 - 1 procent |
| Vermogen | 1800 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 151 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Gewicht | 17100 gram |
| Hoogte | 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074982466 |
| Vendorcode | 10122181 |
| Artikelnr | 296822 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯