Je bent nog niet ingelogd
CyberPower PR750ELCDGR UPS Line-interactive 750 VA 675 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
1x
De CyberPower PR750ELCDGR is een line-interactive UPS-systeem met een capaciteit van 750 VA en 675 Watt vermogen. Dit noodstroomvoorzieningssysteem biedt bescherming voor elektrische apparatuur tegen stroomonderbrekingen en spanningsfluctuaties. Met vier AC-uitgangen kan het meerdere apparaten tegelijkertijd van back-upstroom voorzien. Het compacte ontwerp maakt het geschikt voor kantooromgevingen en kleinere IT-setups. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte werking en snelle reactie op stroomvariaties, waardoor uw apparatuur continu beschermd is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 675 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,75 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
| EAN | 4712856274325 |
| Vendorcode | PR750ELCDGR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 10,5 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 2,5 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 75 BTU/h |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 301 V |
| Ingang operation voltage (min) | 150 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,75 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 75k |
| Output vermogensfactor | 0, 9 |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Surge energy rating | 405 J |
| Type batterij | RBP0014 |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 230 V |
| Vermogen | 675 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 136 mm |
| Diepte | 349 mm |
| Gewicht | 12300 gram |
| Hoogte | 162 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| AVR functie | ✓︎ |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerprotocollen | SNMP/HTTP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856274325 |
| Vendorcode | PR750ELCDGR |
| Artikelnr | 297784 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
