Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VFI 1000 AT FR Dubbele conversie (online) 1 kVA 900 W 3 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
1x
De BlueWalker VFI 1000 AT FR is een professionele noodstroomvoorziening met dubbele conversie (online technologie). Dit apparaat levert een vermogen van 900 Watt bij een schijnbaar vermogen van 1 kVA en beschikt over 3 AC-uitgangspoorten voor het aansluiten van meerdere apparaten. De online UPS-technologie zorgt voor ononderbroken stroomvoorziening en beschermt uw apparatuur tegen spanningspieken, storingen en stroomuitval. Dit model is geschikt voor bedrijven en organisaties die continue betrouwbare energietoevoer nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 900 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 4260074982480 |
| Vendorcode | 10122183 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 2 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 11 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 3,5 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Crest factor | 3:1 |
| Efficientie | 88 procent |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 80 V |
| Input vermogensfactor | 0, 99 |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1k |
| Output vermogensfactor | 0, 9 |
| Output voltage THD | 5 procent |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 208 V |
| Uitgangsfrequentieregeling | ±0.5 Hz |
| Uitgangsspanningsregeling | ±1 procent |
| Vermogen | 900 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 327 mm |
| Gewicht | 9110 gram |
| Hoogte | 191 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | RS-232, USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 3 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | Type E |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074982480 |
| Vendorcode | 10122183 |
| Artikelnr | 909198 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯