Je bent nog niet ingelogd
PowerWalker VI 3000 RLP Line-interactive 3 kVA 2700 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De PowerWalker VI 3000 RLP is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 3 kVA en 2700 Watt. Dit apparaat is ontworpen voor bedrijven en organisaties die een betrouwbare back-upstroomvoorziening nodig hebben. Met 8 AC-uitgangen biedt de VI 3000 RLP voldoende aansluitmogelijkheden voor meerdere apparaten. De line-interactive technologie zorgt voor optimale stroomkwaliteit en bescherming tegen spanningsschommelingen. Dit model is geschikt voor kantoren, serverruimtes en andere kritieke toepassingen waar ononderbroken voeding essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | BlueWalker |
| Vermogen | 2700 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
| EAN | 4260074983807 |
| Vendorcode | 10121193 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 6 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 9 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 2,5 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 6 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficiëntie (On-line modus) | 98,8 procent |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 45/65 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 165 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 3k |
| Output vermogensfactor | 0, 9 |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Type stroombron | AC |
| Uitgangsspanningsregeling | 10 procent |
| Vermogen | 2700 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Gewicht | 18000 gram |
| Hoogte | 88 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 6 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| SmartSlot | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECO mode | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260074983807 |
| Vendorcode | 10121193 |
| Artikelnr | 936298 |
| Merk | BlueWalker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten