Je bent nog niet ingelogd
Eaton 9E3000I UPS Dubbele conversie (online) 3 kVA 2400 W 7 AC-uitgang(en)
Levertijd: uitverkocht
De Eaton 9E3000I is een online UPS-systeem met dubbele conversie dat een vermogen van 3 kVA (2400 Watt) levert. Dit noodstroomvoorzieningsapparaat is ontworpen voor bedrijfskritische toepassingen en beschikt over 7 AC-uitgangen voor het voeden van meerdere apparaten. De dubbele conversie-technologie zorgt voor continue stroomconversie, waardoor gevoelige elektronische apparatuur optimaal wordt beschermd tegen spanningsfluctuaties en stroomonderbrekingen. Dit model behoort tot de professionele voedingencategorie en is geschikt voor kantoren, datacentra en industriële omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 2400 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 786689166588 |
| Vendorcode | 9E3000I |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
1130,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, CB, EAC |
| Veiligheid | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Efficiëntie (On-line modus) | 91 procent |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 176 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 3k |
| Output voltage THD | 2 procent |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 208 V |
| Vermogen | 2400 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 399 mm |
| Gewicht | 24200 gram |
| Hoogte | 190 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overbelastingscapaciteit (10 seconden) | 150 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 7 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C19 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Overbelastingscapaciteit (1 minuut) | 130 procent |
| Overbelastingscapaciteit (3 seconden) | 150 procent |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C20 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 786689166588 |
| Vendorcode | 9E3000I |
| Artikelnr | 938891 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten