Je bent nog niet ingelogd
CyberPower CP1350EPFCLCD UPS Line-interactive 1,35 kVA 780 W 6 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
7x
De CyberPower CP1350EPFCLCD is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 1,35 kVA en 780 Watt output. Dit compacte UPS-systeem beschikt over 6 AC-uitgangen en is ontworpen voor betrouwbare stroomvoorziening bij netuitval. Met zijn line-interactive technologie biedt het apparaat bescherming voor kantoorapparatuur, servers en andere elektronische apparaten. De eenheid monitort continue de ingangsstroomspanning en schakelt automatisch over naar batterijbacking bij spanningsschommelingen of stroomuitval. Dit maakt het een praktische oplossing voor bedrijven die ononderbroken werking van kritieke apparatuur willen waarborgen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 780 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,35 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 4711027798578 |
| Vendorcode | CP1350EPFCLCD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 2 |
| Accu Capaciteit | 8.5, 8500 Ah |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 10 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 4 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Type koeling | Passief |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 98,5 procent |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 265 V |
| Ingang operation voltage (min) | 165 V |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,35 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 35k |
| Stroom (max.) | 10 A |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Vermogen | 780 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Gewicht | 10900 gram |
| Hoogte | 265 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Schuko-out | 6 x |
| USB aansluiting | 3 |
| Modem (RJ-11) poort | 1 |
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-herstart | ✓︎ |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Golf protectie functies | Digital Subscriber Line (DSL), Faxen, Modem, Netwerk, Telefoon |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711027798578 |
| Vendorcode | CP1350EPFCLCD |
| Artikelnr | 958701 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯