Je bent nog niet ingelogd
Energenie EG- -035 UPS Line-interactive 2 kVA 1200 W 5 AC-uitgang(en)
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
3x
De Energenie EG-035 is een line-interactive UPS met een vermogen van 2 kVA en 1200 Watt, ontworpen voor betrouwbare noodstroomvoorziening. Dit model beschikt over vijf AC-uitgangen, wat flexibiliteit biedt bij het aansluiten van meerdere apparaten. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte energiebeheer en schakelsnelheid bij stroomuitval. Dit systeem is geschikt voor kantoren, serverruimtes en andere omgevingen waar ononderbroken stroomvoorziening van belang is. De compacte afmetingen maken installatie gemakkelijk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Energenie |
| Vermogen | 1200 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8716309116602 |
| Vendorcode | EG-UPS-035 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 2 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 8 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 20 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 10 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 295 V |
| Ingang operation voltage (min) | 162 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2k |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting, Overontlading, Kortsluiting |
| Uitgang operation voltage (max) | 220 V |
| Vermogen | 1200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 12900 gram |
| Hoogte | 125 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel, USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Laadstroom | 0,5 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Software-cd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Output op PDU-sticks | 5 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Sine/Square |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8504408590 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309116602 |
| Vendorcode | EG-UPS-035 |
| Artikelnr | 960166 |
| Merk | Energenie |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯