Je bent nog niet ingelogd
APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR - 2200VA/1320W, 4x Schuko & 2x C13 uitgang, 3x USB charger, USB datapor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
10x
De APC Back-UPS Pro BGM2200B-GR is een betrouwbare noodstroomvoorziening met een vermogen van 2200VA/1320W. Dit apparaat biedt bescherming voor uw kritieke elektronica tijdens stroomuitval. Het beschikt over 4 Schuko-uitgangen en 2 C13-aansluitingen voor verschillende apparaten. Daarnaast zijn er 3 USB-laadpoorten geïntegreerd voor het opladen van mobiele apparaten. Een USB-dataport zorgt voor communicatie en monitoring. Dit compacte model is geschikt voor thuisgebruik en kleine bedrijfsomgevingen waar onafgebroken stroomvoorziening essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | APC |
| Vermogen | 1320 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 731304634768 |
| Vendorcode | BGM2200B-GR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Acculevensduur (max) | 5 jaar |
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Koude start | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 16 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Responstijd | 8 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | IEC 62040-1-1 IEC 62040-2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 24 V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 302 V |
| Ingang operation voltage (min) | 168 V |
| Output frequentie | 60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 2,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2, 2k |
| Stroom (max.) | 12 A |
| Surge energy rating | 1080 J |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Vermogen | 1320 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 104.1 mm |
| Diepte | 408.9 mm |
| Gewicht | 12300 gram |
| Hoogte | 292.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,52 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 6 AC-uitgang(en) |
| SmartSlot | ✖︎ |
| Soort serieële aansluiting | RJ-45 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, Type F |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Geluidsniveau | 45 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Rackcapaciteit | 0U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | Green Premium |
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Golf protectie functies | Netwerk |
| Stekker | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 731304634768 |
| Vendorcode | BGM2200B-GR |
| Artikelnr | 960455 |
| Merk | APC |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯