Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti UISP -P-Pro UPS 480 W
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Ubiquiti UISP-P-Pro UPS 480 W is een noodstroomvoorziening ontworpen voor professionele netwerktoepassingen. Met een vermogen van 480 Watt biedt dit apparaat betrouwbare back-uppwekkracht voor kritieke apparatuur. De UPS zorgt voor ononderbroken stroomtoevoer bij netuitval en beschermt uw netwerkapparatuur tegen spanningsschommelingen. Dit apparaat is geschikt voor bedrijven die continuïteit van hun netwerkinfrastructuur prioriteit geven en een compacte, efficiënte stroomoplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Vermogen | 480 Watt |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 810010076328 |
| Vendorcode | UISP-P-Pro |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | UISP Console, UISP Router (installed with UISP Box), UISP Router Pro, UISP Switch (installed with UISP Box), UISP Switch Pro |
| Kleur Product | Wit |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC), Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 240 V |
| Ingang operation voltage (min) | 100 V |
| Type stroombron | AC |
| Vermogen | 480 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 442.4 mm |
| Diepte | 267.5 mm |
| Gewicht | 4160 gram |
| Hoogte | 43.7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810010076328 |
| Vendorcode | UISP-P-Pro |
| Artikelnr | 963064 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯