Je bent nog niet ingelogd
CyberPower CP1200EIPFCRM2U UPS Line-interactive 12 kVA 720 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
1x
De CyberPower CP1200EIPFCRM2U is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 720 Watt en 1,2 kVA. Dit apparaat beschikt over 8 AC-uitgangen en is ontworpen voor betrouwbare stroomvoorziening bij stroomuitval. Met zijn compacte 2U-vormfactor is de UPS geschikt voor rackinstallaties in datacenters en serveromgevingen. De line-interactive technologie biedt efficiënte bescherming tegen spanningsfluctuaties en korte stroomonderbrekingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 720 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4711027798233 |
| Vendorcode | CP1200EIPFCRM2U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✓︎ |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 11,6 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 3,4 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Type koeling | Actief |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Warmtedissipatie | 17,1 BTU/h |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 271 V |
| Ingang operation voltage (min) | 169 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1,2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1, 2k |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Stroomspanning bescherming | Overspanning, Overbelasting |
| Type batterij | RBP0181 |
| Type stroombron | AC |
| Uitgangsfrequentieregeling | 1 Hz |
| Vermogen | 720 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembaar netsnoer | ✓︎ |
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 433 mm |
| Diepte | 274 mm |
| Gewicht | 11600 gram |
| Hoogte | 86 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde ventilator | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 2 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECO mode | ✓︎ |
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Power factor | 0, 6 |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711027798233 |
| Vendorcode | CP1200EIPFCRM2U |
| Artikelnr | 966095 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯