Je bent nog niet ingelogd
Eaton 5P650IRG2 UPS Line-interactive 0,65 kVA 520 W 4 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Eaton 5P650IRG2 is een compacte line-interactive noodstroomvoorziening met een capaciteit van 0,65 kVA en 520 Watt uitgangsvermogen. Dit apparaat is geschikt voor het beschermen van kritieke IT-apparatuur en netwerkapparatuur tegen stroomuitval en spanningsschommelingen. Met vier AC-uitgangen biedt het flexibiliteit bij het aansluiten van meerdere apparaten. De line-interactive technologie zorgt voor efficiënte energiebeheer en een automatische overschakeling naar batterijvoeding bij stroomonderbreking. Dit model is ideaal voor kleine kantoren, winkels en andere bedrijfsomgevingen waar ononderbroken stroomvoorziening van belang is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 520 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,65 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 3553340710292 |
| Vendorcode | 5P650IRG2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Hot-swap batterij | ✓︎ |
| Backup Tijd Half Belast | 9 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 2 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | IEC/EN 62040-1, UL 1778, IEC/EN 62040 -2 , IEC/EN 62040-3 (Performance), CE, CB report (TUV) |
| Veiligheid | IEC/EN 62040-1, UL 1778 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Rackmontage |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Efficientie | 98 procent |
| Frequentie | 40/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 294 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Nominale Uitgangsspanning | 220-240, 230 V |
| Nominale input voltage | 230 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,65 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 65k |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 200 V |
| Vermogen | 520 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 361 mm |
| Gewicht | 8600 gram |
| Hoogte | 43.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rekbevestigingspakket | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mac-compatibiliteit | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Input-connectietype | IEC C14 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Output op PDU-sticks | 4 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Golfvorm | Zuivere sinus |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ECO mode | ✖︎ |
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Beheerskaart inbegrepen | ✖︎ |
| Meegeleverde software | Intelligent Power Software suite |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3553340710292 |
| Vendorcode | 5P650IRG2 |
| Artikelnr | 966585 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯