Je bent nog niet ingelogd
Eaton 5P Gen2 UPS Line-interactive 520 W 8 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Eaton 5P Gen2 is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 520 Watt, ontworpen voor betrouwbare stroomverzorging. Het apparaat beschikt over 8 AC-uitgangen voor het aansluiten van meerdere apparaten. Deze UPS biedt bescherming tegen spanningsfluctuaties en zorgt voor ononderbroken stroomvoorziening bij uitval. Met zijn compacte formaat integreert het goed in verschillende omgevingen. De 5P Gen2 is geschikt voor kleine kantooromgevingen en werkstations waar ononderbroken stroomverzorging essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Eaton |
| Vermogen | 520 Watt |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 3553340710254 |
| Vendorcode | 5P650IG2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 1 |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), Laagspanningsrichtlijn (LVD), RoHS, WEEE |
| Certificering | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 UL 1778 CSA-C22.2 CE UKCA Cm Ukr KCC cTUVus BIS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Efficientie | 98,2 procent |
| Frequentie | 47/70 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 294 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Vermogen | 520 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 345 mm |
| Gewicht | 7900 gram |
| Hoogte | 233 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-kabel |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische uitschakeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal input fases | 1 |
| Aantal output fases | 1 |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stekker | C14 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3553340710254 |
| Vendorcode | 5P650IG2 |
| Artikelnr | 967353 |
| Merk | Eaton |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯