Je bent nog niet ingelogd
CyberPower PR3000ELCDSL UPS Line-interactive 3 kVA 2700 W 9 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De CyberPower PR3000ELCDSL is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 3 kVA en 2700 Watt. Dit apparaat biedt betrouwbare stroomvoorziening met negen AC-uitgangen, waardoor het geschikt is voor het beschermen van meerdere elektronische apparaten tegen stroomstoringen. Met zijn compacte uitvoering combineert deze UPS effectieve energiebuffering met gebruiksvriendelijke bediening. Ideaal voor kantoren en kleine serveromgevingen die continue stroomvoorziening nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 2700 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4712364146367 |
| Vendorcode | PR3000ELCDSL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 4 |
| Automatische batterij test | ✓︎ |
| Accu Capaciteit | 9, 9000 Ah |
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 8 uur |
| Backup Tijd Half Belast | 12 minuten |
| Backup Tijd Vol Belast | 3 minuten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 12 V |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 283 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 3 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 3k |
| Spanning | 230 V |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Surge energy rating | 405 J |
| Vermogen | 2700 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 432 mm |
| Gewicht | 24500 gram |
| Hoogte | 221 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 9 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | C13 stekker, C19 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-herstart | ✓︎ |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Stekker | C20 stekker |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | PowerPanel Business Edition |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712364146367 |
| Vendorcode | PR3000ELCDSL |
| Artikelnr | 970203 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯