Je bent nog niet ingelogd
CyberPower UT650EG UPS Line-interactive 0,65 kVA 360 W 3 AC-uitgang(en)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
2x
De CyberPower UT650EG is een line-interactive noodstroomvoorziening met een vermogen van 360 Watt en 0,65 kVA capaciteit. Dit compacte UPS-systeem beschikt over 3 AC-uitgangen en biedt betrouwbare stroomvoorziening voor thuiskantoren, computersetups en andere elektronische apparatuur. Met zijn line-interactive technologie zorgt de UT650EG voor automatische spanningsregeling, waardoor uw apparaten beschermd zijn tegen spanningsschommelingen. Het toestel is ideaal voor gebruikers die een kosteneffectieve oplossing zoeken voor ononderbroken stroomvoorziening tijdens stroomonderbrekingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | CyberPower |
| Vermogen | 360 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,65 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4712856273298 |
| Vendorcode | UT650EG |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Oplaadtijd | 6 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 4 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED Indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Vormfactor | Tower |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 290 V |
| Ingang operation voltage (min) | 165 V |
| Vermogen (VA/kVA) | 0,65 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 0, 65k |
| Stroomspanning bescherming | Overbelasting |
| Uitgang operation voltage (max) | 230 V |
| Vermogen | 360 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 84 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Gewicht | 3800 gram |
| Hoogte | 174 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Output op PDU-sticks | 3 AC-uitgang(en) |
| Stopcontacttypes | Type F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | ✓︎ |
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Line interactief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EMI/RFI geluidsfiltering | ✓︎ |
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4712856273298 |
| Vendorcode | UT650EG |
| Artikelnr | 970205 |
| Merk | CyberPower |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
