Je bent nog niet ingelogd
LevelOne -2101 UPS
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Level One -2101 UPS is een noodstroomvoorziening met een vermogen van 1000 Watt (1 kVA). Dit apparaat uit de voedingscategorie zorgt voor ononderbroken stroomvoorziening tijdens stroomuitval. Met zijn compacte uitvoering is de -2101 geschikt voor het beschermen van computers, netwerkapparatuur en andere elektronische apparaten. De UPS biedt een betrouwbare buffering wanneer de netspanning wegvalt, waardoor u kostbare tijd krijgt om uw werk veilig af te ronden en apparaten correct uit te schakelen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Level One |
| Vermogen | 1000 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 4015867235355 |
| Vendorcode | UPS-2101 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 3 |
| Accu Capaciteit | 7000 Ah |
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 84 Wh |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Oplaadtijd | 3 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 36 V |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 1 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 1k |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 200 V |
| Vermogen | 1000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 445 mm |
| Gewicht | 14000 gram |
| Hoogte | 85.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel, USB-kabel |
| Rekbevestigingspakket | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Overspanningsbeveiliging | ✓︎ |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Power factor | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867235355 |
| Vendorcode | UPS-2101 |
| Artikelnr | 972394 |
| Merk | Level One |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯