Je bent nog niet ingelogd
LevelOne -2102 UPS
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
De LevelOne -2102 UPS is een noodstroomvoorziening uit de productgroep Voedingen, ontworpen voor betrouwbare stroomverzorging. Met een vermogen van 2000 Watt en een schijnbaar vermogen van 2 kVA biedt deze UPS voldoende capaciteit voor bescherming van kritieke apparatuur. Het apparaat is geschikt voor gebruik in omgevingen waar ononderbroken stroomtoevoer essentieel is. De LevelOne -2102 UPS zorgt voor stabiliteit en zekerheid bij stroomuitvallen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Level One |
| Vermogen | 2000 Watt |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 4015867235027 |
| Vendorcode | UPS-2102 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Seriële poort(en) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal backup accu's | 6 |
| Accu Capaciteit | 7000 Ah |
| Batterijcapaciteit (wattuur) | 84 Wh |
| Batterijtechnologie | Lood-zuur |
| Oplaadtijd | 3 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
| Kleur Product | Zwart |
| Vormfactor | Rackmontage/toren |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij voltage | 72 V |
| Emergency power off | ✓︎ |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Ingang operation voltage (max) | 300 V |
| Ingang operation voltage (min) | 160 V |
| Output frequentie | 50/60 Hz |
| Vermogen (VA/kVA) | 2 kVA |
| Maximaal toelaatbaar vermogen | 2k |
| Uitgang operation voltage (max) | 240 V |
| Uitgang operation voltage (min) | 200 V |
| Vermogen | 2000 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 438 mm |
| Diepte | 445 mm |
| Gewicht | 23000 gram |
| Hoogte | 85.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroomingangskabel, USB-kabel |
| Rekbevestigingspakket | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| USB aansluiting | 1, Ja |
| Noodstop-aansluiting (EPO) | ✓︎ |
| Output op PDU-sticks | 8 AC-uitgang(en) |
| Seriële aansluiting | ✓︎ |
| Soort serieële aansluiting | RS-232 |
| Stopcontacttypes | C13 stekker |
| USB-poort | ✓︎ |
| USB-poorttype | USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Golfvorm | Sinus |
| Hoorbare alarmstanden | Alarm bij werking op batterij, Storing, Alarm bij laag batterijniveau, Alarm bij overbelasting |
| Type Opbouw | Dubbele conversie (online) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsalarm | ✓︎ |
| Power factor | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867235027 |
| Vendorcode | UPS-2102 |
| Artikelnr | 972395 |
| Merk | Level One |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯