Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF GAMING A520M-PLUS WIFI moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
133x
Het ASUS TUF GAMING A520M-PLUS WIFI is een compact Micro-ATX moederbord specifiek ontworpen voor AMD Socket AM4 processoren. Met het AMD A520 chipset biedt het ondersteuning voor moderne gaming- en werkstationtoepassingen. Het moederbord beschikt over 4 geheugenslots met een maximale capaciteit van 128 GB RAM, wat voldoende flexibiliteit biedt voor upgrades. Voor opslagruimte is er 1 M.2 slot aanwezig. Het compacte formaat maakt het geschikt voor kleinere behuizingen zonder concessies te doen aan functionaliteit en uitbreidingsmogelijkheden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | AM4 |
| Chipset | AMD A520 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
| EAN | 4711081154273 |
| Vendorcode | 90MB17F0-M0EAY0 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| WiFi-AP antenna jack | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 2133, 2400, 2666, 2800, 3000, 3200, 3333, 3466, 3600, 3733, 3866, 4000, 4133, 4266, 4400, 4466, 4600, 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 67 mm, 244 mm |
| Breedte | 244 mm |
| Gewicht | 900 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Aantal Parallel ATA aansluitingen | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek GbE LAN chip |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Realtek RTL8821CE |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 5 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, PCI Express 3.0, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Poorten | 4 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 3 |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD A520 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| RAID modi | 0, 1, 10 |
| RAID | ✓︎ |
| Socket | AM4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 4000 Series, AMD Ryzen 5000 Series |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 2 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081154273 |
| Vendorcode | 90MB17F0-M0EAY0 |
| Artikelnr | 1139446 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯




