Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D CAC-1520 kabeladapter/verloopstukje USB C Ethernet Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De CLUB3D CAC-1520 is een handige kabeladapter waarmee u snel en eenvoudig een Ethernet-verbinding tot stand kunt brengen via uw USB-C-poort. Deze compacte adapter is ideaal voor thuisgebruik, op kantoor of onderweg, en biedt een betrouwbare bedrade netwerkoplossing voor uw USB-C-apparaten. Met zijn slimme ontwerp en gemakkelijke installatie is de CLUB3D CAC-1520 een praktische toevoeging aan uw digitale arsenaal.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Club 3D |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
| EAN | 8719214471248 |
| Vendorcode | CAC-1520 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ROHS, FCC, and CE EMI requirements |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Gewicht | 34 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✖︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netstekker | USB Type-C |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214471248 |
| Vendorcode | CAC-1520 |
| Artikelnr | 1049602 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯