Je bent nog niet ingelogd
HP 4Z7Z7AA netwerkkaart Ethernet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
De HP 4Z7Z7AA is een compacte USB netwerkadapter uit de bedrade netwerkproducten. Met een USB Type-A aansluiting sluit u het apparaat eenvoudig aan op uw computer. De adapter beschikt over een korte kabellengte van 10 centimeter, wat flexibele plaatsing mogelijk maakt. Dit product is geschikt voor gebruikers die een betrouwbare bedrade netwerkverbinding nodig hebben zonder ingebouwde ethernet-poort. De compacte afmetingen maken het ideaal voor mobiele en kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Kabellengte | 0.10 m |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 196188567630 |
| Vendorcode | 4Z7Z7AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 172 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Gewicht | 21 gram |
| Hoogte | 15 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele producten | Compatibel met pc's met USB-A-poort. |
| Kabellengte | 0.10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| Interface | Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 196188567630 |
| Vendorcode | 4Z7Z7AA |
| Artikelnr | 1059839 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten