Je bent nog niet ingelogd
Lindy 43299 kabeladapter/verloopstukje USB C RJ-45 Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De Lindy 43299 kabeladapter is een compacte en handige oplossing voor het verbinden van uw USB-C-apparaat met een RJ-45-ethernetpoort. Met een maximale snelheid van 1000 Mbps biedt deze adapter een betrouwbare en snelle bedrade netwerkverbinding. De korte kabellengte van 0.14 meter maakt de adapter geschikt voor mobiel gebruik en plaatsbesparend op uw werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lindy |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Kabellengte | 0.14 m |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
| EAN | 4002888432993 |
| Vendorcode | 43299 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, REACH, California Proposition 65 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Gewicht | 27 gram |
| Hoogte | 16 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.14 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | RTL8153 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888432993 |
| Vendorcode | 43299 |
| Artikelnr | 1124476 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯