Je bent nog niet ingelogd
TP-Link UE300C Ethernet 1000 Mbit/s
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De TP-Link UE300C is een USB Type-C netwerkadapter die geschikt is voor apparaten die een bedrade internetverbinding nodig hebben. Met ondersteuning voor gigabit ethernet tot 1000 Mbps biedt deze adapter snelle en stabiele netwerkconnectiviteit. De compacte USB Type-C aansluiting maakt hem gemakkelijk draagbaar en compatibel met moderne laptops, tablets en andere apparaten. Ideaal voor thuiswerken, streaming en online gaming.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 8885020622263 |
| Vendorcode | UE330C |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | PC/Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 23 mm |
| Diepte | 31 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 3 |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Interface | Ethernet |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8885020622263 |
| Vendorcode | UE330C |
| Artikelnr | 1155003 |
| Merk | TP-LINK |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯