Je bent nog niet ingelogd
Edimax EU-4307 V2 netwerkkaart Ethernet 2500 Mbit/s
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Edimax EU-4307 V2 is een USB Type-C netwerkadapter die hoge snelheden ondersteunt. Het apparaat biedt compatibiliteit met meerdere netwerksnelheden van 10, 100, 1000 en 2500 Mbps, waardoor het geschikt is voor verschillende netwerkomgevingen. Met zijn compacte USB Type-C aansluiting integreert deze adapter gemakkelijk in moderne apparaten. De EU-4307 V2 is ideaal voor gebruikers die een betrouwbare bedrade internetverbinding nodig hebben met flexibiliteit in snelheidsopties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edimax |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4717964704627 |
| Vendorcode | EU-4307 V2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Certificering | CE, FCC, BSMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Link, Snelheid |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000BaseT(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | PC/Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 29 mm |
| Diepte | 14 mm |
| Gewicht | 22 gram |
| Hoogte | 73 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Interface | Ethernet |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 2500 Mbit/s |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4717964704627 |
| Vendorcode | EU-4307 V2 |
| Artikelnr | 1164364 |
| Merk | Edimax |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯