Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 64349 netwerkkaart Ethernet 10000 Mbit/s
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
DeLOCK 64349 is een USB Type-C netwerkadapter die hoge snelheden ondersteunt voor bedrade internetverbindingen. Dit apparaat biedt flexibiliteit met ondersteuning voor meerdere snelheidsstandaarden: 10, 100, 1000, 2500, 5000 en 10000 Mbps. Dankzij de USB Type-C aansluiting is het compatibel met moderne computers en devices. Deze adapter is ideaal voor gebruikers die een snelle en betrouwbare bedrade netwerkverbinding via USB willen realiseren op hun systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500, 5000, 10000 Mbps |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4043619643493 |
| Vendorcode | 64349 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 10000, 2500, 5000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Jumbo frames | 16000 |
| Jumbo Frames ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| LED-indicatoren | Activiteit, Link |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomvoorziening via USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | PC/Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3az |
| VLAN=ondersteuning | ✓︎ |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| USB aansluiting | USB Type-C |
| Interface | Ethernet |
| USB-connector vormfactor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 40000 Mbit/s |
| USB-versie | USB4 Gen 3x2 |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | Linux Kernel 6.5 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS 14.5, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619643493 |
| Vendorcode | 64349 |
| Artikelnr | 1164703 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productinformatie
Hoge snelheid: Gegevensoverdrachtssnelheden tot 10 Gbps
Deze USB-netwerkadapter van Delock biedt een betrouwbare en snelle netwerkverbinding. Met een overdrachtssnelheid tot 10 gigabit per seconde maakt hij efficiënt werken en vloeiend streamen mogelijk. Moderne diensten en nieuwe technologieën vereisen hogere bandbreedtes. NBASE-T-technologie maakt snelheden van 1 Gbps, 2,5 Gbps en 5 Gbps mogelijk met conventionele netwerkkabels. De best mogelijke overdrachtssnelheid wordt automatisch ingesteld. De adapter kan worden aangesloten op een pc of laptop via Thunderbolt™ 3, Thunderbolt™ 4 of USB-C™ 40 Gbps-interface. Gebruik via tragere USB-poorten is niet mogelijk.
Technische details
- Connectoren:
1 x USB 40 Gbps USB Type-C™ mannelijk
1 x 10 Gigabit LAN RJ45-aansluiting - Chipset: Aquantia AQC113CS, Asmedia ASM2464PDX
- Gegevensoverdrachtssnelheid:
Ethernet tot 10 Mbps
Snel Ethernet tot 100 Mbps
Gigabit Ethernet tot 1 Gbps
NBASE-T met snelheden tot 2,5 Gbps en 5 Gbps
10 Gigabit Ethernet tot 10 Gbps - Ondersteunt IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
- Ondersteunt 16k Jumbo Frames
- Ondersteunt IEEE 802.1Q Virtual LAN (VLAN)
- Ondersteunt Wake On LAN (WOL)
- LED-indicator voor verbinding en activiteit
- Voeding via USB-bus
- Robuuste aluminium behuizing
- Ventilatorloos
- Kleur: zilver
- Afmetingen (LxBxH): ca. 111 x 55 x 25 mm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯