Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com USB4 naar Ethernet Adapter, 10GbE, Multi-Gigabit, Thunderbolt Compatibel, 10GBASE-T/5G/
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
StarTech.com USB4 naar Ethernet Adapter biedt multi-gigabit netwerkconnectiviteit tot 10Gbps voor moderne apparaten. Deze USB4-adapter ondersteunt 10GBASE-T en 5G ethernet, waardoor snelle gegevensoverdracht mogelijk is op netwerken met snelheden van 10, 100, 1000, 2500, 5000 en 10000 Mbps. Het apparaat is compatibel met Thunderbolt-poorten en bevat een 0,50 meter kabel. Ideaal voor laptops en desktops die uitgebreid moeten worden met giga-ethernet connectiviteit zonder interne netwerkkaarten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Startech |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500, 5000, 10000 Mbps |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 65030911375 |
| Vendorcode | USB4-10GBE-ETHERNET |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 10000, 2500, 5000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS, Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Jumbo frames | 9000 |
| Jumbo Frames ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10GBase-T |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Component voor | Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 108.5 mm |
| Gewicht | 520 gram |
| Hoogte | 28.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto-negotiation | ✓︎ |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ax, IEEE 802.11be |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB aansluiting | USB |
| Interface | Ethernet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Auto MDIX IEEE | ✓︎ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 40000 Mbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030911375 |
| Vendorcode | USB4-10GBE-ETHERNET |
| Artikelnr | 1167995 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯