Je bent nog niet ingelogd
Delock 62865 converter U.2 SFF-8639 NVMe > 1 x M.2 sleutel M
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Delock 62865 converter U.2 SFF-8639 NVMe is een M.2 uitbreidingskaart die het mogelijk maakt om NVMe M.2 drives aan te sluiten via een U.2 SFF-8639 aansluiting. Deze converter ondersteunt dataoverdrachtsnelheden tot 6 Gbit/s en biedt een praktische oplossing voor het uitbreiden van opslagcapaciteit. De compacte vorm maakt integratie in bestaande systemen eenvoudig. Ideaal voor gebruikers die hun NVMe-opslag willen upgraden zonder dure systeemaanpassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid | 6 Gbit/s |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
| EAN | 4043619628650 |
| Vendorcode | 62865 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern | ✓︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 52 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hostinterface | U.2 |
| Output interface | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid | 6 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619628650 |
| Vendorcode | 62865 |
| Artikelnr | 197274 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Beschrijving
Deze converter van Delock maakt de aansluiting van een M.2 PCIe SSD in 22110, 2280, 2260, 2242 en 2230 formaat mogelijk. De converter kan via de U.2-interface intern in uw systeem worden geïnstalleerd.
Technische details
- Connectoren:
1x U.2 SFF-8639 mannetje
1 x 67-pins M.2-sleutel M-sleuf - Interface: PCIe (2 of 4 rijstroken)
- Ondersteunt M.2-modules in formaat 22110, 2280, 2260, 2242 en 2230 met sleutel M of sleutel
B+M gebaseerd op PCIe - Maximale hoogte van de componenten op de module: 1,5 mm, toepassing van dubbele
dubbelzijdig geassembleerde modules ondersteund - LED's voor kracht en activiteit
- Opstartbaar
- Ondersteunt NVM Express (NVMe)
- Maximale uitgangsstroom: 4 A
- Overstroombeveiliging, oververhittingsbeveiliging, kortsluitbeveiliging
- ESD-bescherming tot 2 kV
- Afmetingen (LxBxH): ca. 130 x 52 x 6 mm
Systeem vereisten
- Linux Kernel 3.3 of hoger
- Windows 7/7-64/8.1/8.1-64/10/10-64/11
- Een gratis U.2 SFF-8639-interface
Pakketinhoud
- Omvormer
- Bevestigingsmateriaal
- Handleiding
Pakket
- Detailhandelsdoos
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
