Je bent nog niet ingelogd
LogiLink NP0125 wandcontactdoos 2x RJ45
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De LogiLink NP0125 wandcontactdoos biedt twee RJ45-aansluitingen voor een betrouwbare netwerkverbinding. Met ondersteuning voor CAT6-kabels kunnen gebruikers gebruikmaken van snelle gegevensoverdracht. Het apparaat is beschikbaar in grijs en wit, wat zorgt voor een passende integratie in verschillende ruimten. Deze wanddoos is geschikt voor kantoor- en huisomgevingen waar een vaste netwerkverbinding vereist is en biedt een praktische oplossing voor netwerkinstallaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Netwerk kabel categorie | CAT6 |
| Kleur Product | Grijs, Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 4052792028652 |
| Vendorcode | NP0125 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ISO/IEC 11801, TIA/EIA 568B.2-1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 38.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RoHS compliance | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frame | ✓︎ |
| Soort kabel | STP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk kabel categorie | CAT6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792028652 |
| Vendorcode | NP0125 |
| Artikelnr | 113116 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
LogiLinksCAT6 afgeschermd, hoekig, met behuizing voor wandcontactdozen uit zink-spuitgieten, is gereed voor de overdracht van digitale en analoge spraak, gegevens en video tot 1 Gigabit Ethernet. Het hoogwaardige stopcontact is geschikt voor alle huidige en toekomstige toepassingen in CAT5E- en CAT6-systemen tot 1 GbE. Dit stopcontact is ook geschikt voor Power over Ethernet (PoE). Samen met de optionele achterkast wordt deze frontplaat CAT6 Surface Mount Box outlet.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯