Je bent nog niet ingelogd
Delock 86248 modulair stopcontact 1 poort Cat.6 compacte UTP
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
2x
Het Delock 86248 modulair stopcontact biedt een compacte oplossing voor netwerkinstallaties. Dit 1-poorts Cat.6 UTP stopcontact met RJ-45 aansluiting is uitgevoerd in wit en geschikt voor professionele en huiskamer toepassingen. Het modulaire ontwerp maakt installatie en onderhoud eenvoudig. Het product ondersteunt de snelle dataverzending die Cat.6 kabel biedt en integreert naadloos in bestaande installatiemateriaal infrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Aansluiting | RJ-45 |
| Netwerk kabel categorie | CAT6 |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
| EAN | 4043619862481 |
| Vendorcode | 86248 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 52 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 25.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RJ-45 |
| Aantal poorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk kabel categorie | CAT6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619862481 |
| Vendorcode | 86248 |
| Artikelnr | 1659372 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Beschrijving
Deze opbouwdoos van Delock kan worden gebruikt als modulair stopcontact aan de muur of in behuizingen. De compacte afmetingen maken een ruimtebesparende installatie op moeilijk bereikbare plaatsen mogelijk. De LSA-blokken kunnen worden gebruikt met een punch-down tool; Als alternatief is een gereedschapsloze aansluiting van de kabel mogelijk.
Technische details
- Connectoren:
extern: RJ45-aansluiting
intern: LSA-blok (zonder gereedschap) - Kabelgeleiding 180°
- Niet afgeschermd (UTP, Cat.6)
- TIA-568A/B pin-out
- Kabeldiameter tot 0,644 mm (22 – 26 AWG)
- Kleur wit
- Afmetingen (LxBxH): ca. 52 x 39 x 25,5 mm
Pakketinhoud
- Modulair stopcontact
- Zelfklevende pad, 45 x 25 mm
- Twee schroeven
Pakket
- Polybag met ritssluiting
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯