Je bent nog niet ingelogd
UGREEN DXP8800 Plus NAS
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
11x
De UGREEN DXP8800 Plus NAS is een geavanceerde opslagoplossing met een ruime capaciteit voor zakelijke en thuisgebruik. Deze behuizing beschikt over 8 harddiskbays voor grote opslagcapaciteit en 2 M.2-slots voor snelle SSD-integratie. Met 8 GB geheugen en 10 Gbps-netwerkconnectiviteit biedt het apparaat snelle gegevensoverdracht en efficiënte prestaties. De combinatie van deze specificaties maakt het geschikt voor gebruikers die een krachtige en schaalbare opslag- en backup-oplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ugreen |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Harddisk Bays | 8 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Netwerk bedraad | 10000 Mbps |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 6941876267545 |
| Vendorcode | 35127B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 1329,00
laatste 90 dagen: 1329,00
1249,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Soort | NAS |
| Type behuizing | Desktop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 258 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Gewicht | 7.42 kg |
| Hoogte | 200 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Harddisk Bays | 8 x |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 0 |
| Opslagcapaciteit (max) | 0 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Geïnstalleerde opslag-drive | ✖︎ |
| Cardreader | ✓︎ |
| Hot-swap | ✖︎ |
| Maximaal ondersteunde opslagcapaciteit | 208 TB |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Opslag schijf-interface | M.2, SATA |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| RAID support | ✓︎ |
| Systeemstation capaciteit | 128 GB |
| Systeemstation type | SSD |
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 0 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Thunderbolt aansluiting | 2 x |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Apparaatklasse | Home & Home Office |
| RAID modi | 0, 1, 10, 5, 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,4 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel® CoreTM i5 |
| Processorgeneratie | Intel® 12de generatie CoreTM i5 |
| Processor Model | i5-1235U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | UGOS Pro |
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6941876267545 |
| Vendorcode | 35127B |
| Artikelnr | 765860 |
| Merk | Ugreen |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet



