Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC 16 Pro RNUC16GDKU760002 Zwart 356H
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 8 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugenslots | 2 |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 144 mm |
| Diepte | 117 mm |
| Hoogte | 42 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 2 |
| Maximale opslagcapaciteit | 8 TB |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Opslag schijf-interface | PCI Express |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Soort voeding | Externe AC-adapter |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 16 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 1500 MHz |
| Cores met laag energieverbruik | 4 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,5 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 3,3 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,7 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,9 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (serie 3) |
| Processormodel | 356H |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636406697 |
| Vendorcode | 90AR00W2-M00090 |
| Artikelnr | 1167594 |
| Merk | Asusek |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯