Je bent nog niet ingelogd
Anker Soundcore R60i NC In-ear Draadloos Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audioafspeeltijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 50 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 10 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagwijze | In-ear |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP55 |
| Kleur van het product | Wit |
| Type product | Headset |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 57,5 mm |
| Diepte | 57,5 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Hoogte | 29,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Modus Transparantie | ✓︎ |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8517629400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 6 |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | True Wireless Stereo (TWS) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadhouder | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644269487 |
| Vendorcode | D1202G21 |
| Artikelnr | 1170379 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten