Je bent nog niet ingelogd
Thrustmaster TCA Officer Pack Airbus Edition
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
11x
De Thrustmaster TCA Officer Pack Airbus Edition is een professionele flightstick speciaal ontworpen voor Airbus-vliegsimulaties. Dit invoerapparaat beschikt over 12 knoppen, waarvan alle programmeerbaar zijn voor optimale aanpasbaarheid aan uw voorkeur. Met twee geïntegreerde throttles kunt u beide motoren onafhankelijk van elkaar bedienen, wat realistische controle mogelijk maakt. Het grijze en zwarte design biedt een moderne uitstraling die goed bij iedere simulatiesetup past. Ideaal voor serieuze vliegsimulatie-enthusiasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thrustmaster |
| Knoppen (aantal) | 12 |
| Programmeerbare knoppen | ✓︎ |
| Aantal Throttles | 2 |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 3362932915577 |
| Vendorcode | 2960842 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Programmeerbare knoppen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Type | Vluchtsimulator |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Apparaat 2 breedte | 19,5 cm |
| Apparaat 2 diepte | 22,5 cm |
| Apparaat 2 gewicht | 920 g |
| Apparaat 2 hoogte | 19,5 cm |
| Breedte | 195 mm |
| Diepte | 195 mm |
| Gewicht | 530 gram |
| Hoogte | 225 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Aantal joysticks | 1 |
| Knoppen (aantal) | 12 |
| Analoge duim-sticks | ✓︎ |
| Gaming controle technologie | Analoog/digitaal |
| Gaming platforms ondersteund | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Assen | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3362932915577 |
| Vendorcode | 2960842 |
| Artikelnr | 289608 |
| Merk | Thrustmaster |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Ergonomische replica van de wereldberoemde Airbus-sidestick en throttle-quadrant. Joystick voor links- en rechtshandigen met verwisselbare modules. Magnetische technologie, ingebouwde lijntoestelfunctionaliteit plus replica-drukknoppen en andere bedieningen. Compatibel met de PC.
Toon meer
Productvideo
❮
❯
❮
❯
