Je bent nog niet ingelogd
Thrustmaster T98 Ferrari 296 GTS
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
3x
De Thrustmaster T98 Ferrari 296 GTS is een professioneel racestuur voor PC, PlayStation 4 en PlayStation 5. Het pakket bestaat uit een stuur met pedaalset en beschikt over force feedback technologie voor realistische raceervaringen. Het stuur biedt een rotatiebereik van 240 graden en is via USB aan te sluiten. Met zijn zwarte design en Ferrari 296 GTS geïnspireerde afwerking biedt dit invoerapparaat een authentieke racesimulator ervaring voor simulatiegamers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thrustmaster |
| Platform | PC, Playstation 4, Playstation 5 |
| Type | Stuur + Pedalen |
| Force feedback | ✓︎ |
| Stuur-rotatie | 240º |
| Aansluiting | USB |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 3362934404062 |
| Vendorcode | 4460297 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✖︎ |
| Compatibiliteit | - Forza Horizon 5 - Forza Motorsport - The Crew Motorfest - EA SPORTSTM F1® 25 - EA SPORTSTM WRC - TEST DRIVE UNLIMITED - Solar Crown - FARMING SIMULATOR 25 |
| Type | Stuur + Pedalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voeding | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 255 mm |
| Diepte | 245 mm |
| Gewicht | 1290 gram |
| Hoogte | 250 mm |
| Inclusief Pedalen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | Telefoon (RJ-12), USB Type-a naar USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Force feedback | ✓︎ |
| Gaming controle functie toetsen | Richtingsknoppen, Handremknop, Menuknop, Delenknop, View button |
| Gaming controle technologie | Analoog/digitaal |
| Platform | PC, Playstation 4, Playstation 5 |
| Stuur-rotatie | 240º |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Direct Drive | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Quick Release | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 3362934404062 |
| Vendorcode | 4460297 |
| Artikelnr | 1165436 |
| Merk | Thrustmaster |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
