Neomounts 27" muur steun Zwart FPMA-CB100BLACK
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
6x
De Neomounts 27" muur steun zwart FPMA-CB100BLACK biedt een betrouwbare oplossing voor het wandmontage van monitoren. Dit model ondersteunt maximaal 2 displays en is compatibel met VESA-standaarden van 75x75 en 100x100 mm. De steun is ontworpen voor stabiele en ruimtesparende installatie. Met de zwarte afwerking past het product goed in moderne werkruimten en thuisomgevingen. De Neomounts muurbeugel combineert functionaliteit met een schoon, minimalistische design voor flexibele monitorpositionering.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk NeoMounts
Max. display support2 x
VESA afmetingen75x75, 100x100 mm
Verkrijgbaar sindsMei 2016
EAN8717371445485
VendorcodeFPMA-CB100BLACK
Garantie60 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
60 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Camera
Eigenschap Waarde
Bereik kantelhoek -45 - 45°
Design
Kleur Product Zwart
Materiaal behuizing Staal
Ergonomie
Draaihoek 360°
Horizontaal draaibaar 0 - 30°
Gewicht en omvang
Breedte 805 mm
Gewicht 2,44 kg
Kenmerken
Max. display support 2 x
Maximale schermgrootte 68,6 cm (27")
Minimale schermgrootte 25,4 cm (10")
Montage
Montage interface compatibiliteit (max) 100 x 100 mm
VESA afmetingen 100x100, 75x75 mm
Overige specificaties
Breedte instelbereik 0 - 805 mm
Montagewijze Muur
Technische details
Draaihoek 30°
Maximum gewicht 10 kg
Netto gewicht pakket 2,44 kg
Product informatie
EAN8717371445485
VendorcodeFPMA-CB100BLACK
Artikelnr141117
MerkNeomounts
Garantie60 maanden
Verkrijgbaar sindsMei 2016
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
-\tVESA 75 x 75 / VESA 100 x 100
-\tKabelclips voor nette afwerking
-\tVolledig montagemateriaal meegeleverd
Toon meer
Vaak samen gekocht met
iiyama ProLite XU2792UHSU-B6 27" 4K Ultra HD IPS monitor
3x
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
Vergelijkbare producten
Manhattan 461627 flat panel muur steun 81,3 cm (32") Zwart
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
121,95
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
121,95
1x
LogiLink BP0146 monitorarm muurbevestiging 2x32" Zwart
14x
14x
StarTech Dual monitor arm scharnierende muurbeugel voor twee VESA 15"-24" schermen
2x
LogiLink BP0006 42" Zwart flat panel muur steun
5x