Je bent nog niet ingelogd
Nedis HDMI©-Converter | USB-C© Female / 2x HDMI© Input / 4x USB A Female | 1x HDMI© Output | 1-weg
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Nedis HDMI-Converter is een veelzijdige kvm-switch die gebruikers in staat stelt om twee computers aan te sluiten op één scherm en één muis- en toetsenbordcombinatie te gebruiken. Met ondersteuning voor een maximale resolutie van 3840 x 2160 en vier USB 3.2 Gen1 Type A-poorten, biedt dit apparaat een eenvoudige en efficiënte manier om meerdere systemen te beheren vanuit één werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Aansluiting video | HDMI |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| EAN | 5412810404698 |
| Vendorcode | VCON6430AT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten in verpakking | 1 Stuks |
| Apparaat stroominput | 1x USB-C |
| Audio-ondersteuning | ✓︎ |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Controlerende methode | Afstandsbediening, Automatisch |
| Datasnelheid | 18 Gbps |
| Ingangsstroom | 1.0 A |
| Ingangsvoltage | 5 V DC |
| Kleur | Antraciet |
| Klokfrequentie | 600 MHz |
| Materiaal | ABS |
| Maximale bandbreedte | 18 Gbps |
| Maximale resolutie | 4K@60Hz |
| Ondersteunde resoluties | 4K@30Hz, 4K@60Hz, 1080p |
| Ondersteunde technologie | DTS-HD, Dolby True HD |
| Output | 1x HDMI Output |
| Resolutiestandaard | 4K UHD |
| Richting van data overdracht | 1-weg |
| Stekkertype | USB |
| Stroomkabel zijde A | USB-C |
| Type apparaat | HDMI-Converter, HDMI Converter |
| Type elektronisch apparaat | 4K HDMI |
| Type stroombron | USB Gevoed |
| Type verpakking | Doos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5412810404698 |
| Vendorcode | VCON6430AT |
| Artikelnr | 1075519 |
| Merk | Nedis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Met deze Nedis 3-poorts 4K USB-C/HDMI™-switch kunt u het scherm van uw computer, laptop, tablet of mobiele telefoon delen met anderen. De switch ondersteunt en combineert alle mogelijkheden die een gebruiker nodig heeft voor werk en entertainment. Het elimineert het gedoe van het zoeken naar de connector aan de achterkant van het scherm.
De schakelaar, die HDMI™ 2.0 ondersteunt en compatibel is met HDCP 2.2, kan de HDMI™-aansluiting van het weergaveapparaat uitbreiden tot maximaal twee HDMI™-ingangen. Ook apparaten met een USB-C™-aansluiting kunnen worden aangesloten, want naast de twee HDMI™-ingangen is er ook een USB-C™-poort aanwezig. Hierdoor is vooral de aansluiting van smartphones of tablets mogelijk.
Een praktische extra functie is de mogelijkheid om de smartphone op de schakelaar op te laden. Deze poort ondersteunt Power Delivery 3.0 tot 100 Watt. De KVM-functie maakt het delen van USB-muizen, toetsenborden, webcam, gegevens met USB-flashdrives, printers, enz. mogelijk.
De Switch is compatibel met Ultra-HD 4K/60 Hz-weergave op Android-, Microsoft- en Apple-apparaten. Aparte software is niet nodig, omdat de Switch via Plug & Play snel en eenvoudig te gebruiken is.
• 3-poorts KVM-switch die USB-C™ en twee sets HDMI™-ingangen integreert
• USB-C™-aansluiting aan de voorzijde om eenvoudig een telefoon, tablet of laptop aan te sluiten
• 4x USB-A aansluiting
• Ondersteuning van Ultra HD 4k2k@60Hz / HDR
• Ondersteuning Power Deliver 3.0 laadformaat (100 Watt)
• Automatische schakelfunctie en wisselende geheugenpositie
• Deel een groep muistoetsenborden en werk op individuele bronnen
• Ondersteuning van de HDMI™ 2.0-standaard
• Ondersteuning voor HDCP 2.2-compatibel
• Compatibel met DTS HD, Dolby TrueHD digitale audio
• Compatibel met Windows, Android en iOS
De schakelaar, die HDMI™ 2.0 ondersteunt en compatibel is met HDCP 2.2, kan de HDMI™-aansluiting van het weergaveapparaat uitbreiden tot maximaal twee HDMI™-ingangen. Ook apparaten met een USB-C™-aansluiting kunnen worden aangesloten, want naast de twee HDMI™-ingangen is er ook een USB-C™-poort aanwezig. Hierdoor is vooral de aansluiting van smartphones of tablets mogelijk.
Een praktische extra functie is de mogelijkheid om de smartphone op de schakelaar op te laden. Deze poort ondersteunt Power Delivery 3.0 tot 100 Watt. De KVM-functie maakt het delen van USB-muizen, toetsenborden, webcam, gegevens met USB-flashdrives, printers, enz. mogelijk.
De Switch is compatibel met Ultra-HD 4K/60 Hz-weergave op Android-, Microsoft- en Apple-apparaten. Aparte software is niet nodig, omdat de Switch via Plug & Play snel en eenvoudig te gebruiken is.
• 3-poorts KVM-switch die USB-C™ en twee sets HDMI™-ingangen integreert
• USB-C™-aansluiting aan de voorzijde om eenvoudig een telefoon, tablet of laptop aan te sluiten
• 4x USB-A aansluiting
• Ondersteuning van Ultra HD 4k2k@60Hz / HDR
• Ondersteuning Power Deliver 3.0 laadformaat (100 Watt)
• Automatische schakelfunctie en wisselende geheugenpositie
• Deel een groep muistoetsenborden en werk op individuele bronnen
• Ondersteuning van de HDMI™ 2.0-standaard
• Ondersteuning voor HDCP 2.2-compatibel
• Compatibel met DTS HD, Dolby TrueHD digitale audio
• Compatibel met Windows, Android en iOS
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯