Je bent nog niet ingelogd
Lindy 42344 KVM-switch Rack-montage Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Lindy 42344 KVM-switch biedt een efficiënte oplossing voor het beheren van twee computers met behulp van één set muis en toetsenbord. Met ondersteuning voor resoluties tot 4096 x 2160 via DisplayPort en USB-aansluiting voor muis en toetsenbord, is deze switch geschikt voor diverse gebruiksscenario's. De ingebouwde USB 2.0-poorten vergroten de connectiviteit, waardoor gebruikers eenvoudig kunnen wisselen tussen computers zonder te hoeven wisselen van randapparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
| EAN | 4002888423441 |
| Vendorcode | 42344 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Voeding | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 97 mm |
| Diepte | 82.2 mm |
| Gewicht | 433 gram |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aantal computers | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal microfooningangen | 1 |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Aantal USB-poorten console | 2 |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, 3.5mm mic, DisplayPort, USB A |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888423441 |
| Vendorcode | 42344 |
| Artikelnr | 1080468 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
