Je bent nog niet ingelogd
Lindy 42320 KVM-switch Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Lindy 42320 KVM-switch biedt een eenvoudige oplossing om twee computers te beheren vanaf één set muis en toetsenbord. Met ondersteuning voor 4K-resoluties en USB-aansluitingen, is deze switch een praktische keuze voor gebruikers die meerdere systemen willen bedienen. De compacte, grijze behuizing past in vrijwel elke omgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 4002888423205 |
| Vendorcode | 42320 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Stapelbaar | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 78 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Gewicht | 210 gram |
| Hoogte | 26.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| drukknop | ✓︎ |
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aantal computers | 2 |
| Aantal Console DisplayPorts-poorten | 1 |
| DisplayPort uit | 1 x |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Aantal USB-poorten console | 2 |
| Audio-aansluitingen | ✓︎ |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, DisplayPort, USB A |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatisch schakelen | ✓︎ |
| HDCP versie | 1.3 |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888423205 |
| Vendorcode | 42320 |
| Artikelnr | 1092200 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯