Je bent nog niet ingelogd
Lindy 39376 KVM-extender Zender en ontvanger
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Lindy 39376 KVM-extender is een handige oplossing voor het bedienen van apparaten op afstand. Met ondersteuning voor resoluties tot 4K en USB-poorten biedt deze extender flexibiliteit om een muis, toetsenbord en andere USB-apparaten te verbinden. De zender en ontvanger maken het mogelijk om uw werkplek comfortabel in te richten, zonder dat u fysiek bij de apparaten hoeft te zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 4002888393768 |
| Vendorcode | 39376 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, FCC, Rohs, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort | Zender en ontvanger |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 10,1 cm |
| Gewicht | 1000 gram |
| Breedte | 7,5 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Zender breedte | 7,5 cm |
| Zender diepte | 10,1 cm |
| Zender hoogte | 2,5 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transmitter gewicht | 1,05 kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal bereik | 300 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888393768 |
| Vendorcode | 39376 |
| Artikelnr | 1117257 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
