Je bent nog niet ingelogd
Lindy 39392 KVM-extender Zender en ontvanger
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Zender en ontvanger |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 11 cm |
| Gewicht | 270 gram |
| Breedte | 11 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Zender breedte | 11 cm |
| Zender diepte | 11 cm |
| Zender hoogte | 3 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Poorttype ontvanger lokaal toetsenbord/muis | USB |
| Poorttype ontvanger lokale video | HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transmitter gewicht | 270 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal bereik | 300 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Poorttype zender video | HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888393928 |
| Vendorcode | 39392 |
| Artikelnr | 1133354 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯