Je bent nog niet ingelogd
Lindy 39416 KVM-extender
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Lindy 39416 KVM-extender biedt gebruikers de mogelijkheid om hun computer tot 150 meter te bedienen. Met een maximale resolutie van 1920 x 1200 pixels, DVI-video-aansluiting en USB- en PS/2-ondersteuning voor muis en toetsenbord, is deze extender een flexibele oplossing voor verschillende kantooromgevingen. De vier USB 2.0-poorten bieden extra connectiviteit voor randapparatuur. Deze KVM-extender is een praktische keuze voor gebruikers die hun werkstations op afstand willen bedienen zonder in te boeten op prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 |
| Aansluiting video | DVI |
| Aansluiting muis | PS/2 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 4002888394161 |
| Vendorcode | 39416 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Certificering | CE, UKCA, FCC, CP65 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 850 gram |
| Zender breedte | 12 cm |
| Zender diepte | 13,4 cm |
| Zender hoogte | 2,6 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | DVI, PS/2, USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transmitter gewicht | 850 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | PS/2 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | DVI |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 |
| Resolutie (maximum digitaal) | 1920 x 1200 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Poorttype zender video | DVI-I |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888394161 |
| Vendorcode | 39416 |
| Artikelnr | 1138867 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯