Je bent nog niet ingelogd
ATEN CS1922ATC KVM-switch Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
De ATEN CS1922ATC KVM-switch Zwart is een compacte oplossing voor het beheren van twee computers vanaf één toetsenbord, muis en monitor. Deze switch ondersteunt resoluties tot 4096 x 2160 via DisplayPort-aansluitingen voor scherpe beeldkwaliteit. Het apparaat beschikt over USB-aansluitingen voor muis en toetsenbord, evenals twee USB 3.2-Gen1 Type A-poorten voor randapparatuur. Ideaal voor werkplekken waar efficiënt schakelen tussen computers gewenst is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4710469343094 |
| Vendorcode | CS1922ATC-AT-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 12 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 16,09 W |
| Voeding | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 161 mm |
| Diepte | 335 mm |
| Gewicht | 1880 gram |
| Hoogte | 65.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| drukknop | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal computers | 2 |
| Aantal Console DisplayPorts-poorten | 2 |
| DisplayPort uit | 3 x |
| Aantal microfooningangen | 4 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| Aantal USB-poorten console | 2 |
| Audio-aansluitingen | ✓︎ |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, 3.5mm mic, DisplayPort, USB A, VGA (D-Sub) |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 4 |
| RJ-11 ports kwantiteit | 1 |
| USB-connectortype | Micro-USB, USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-hub | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710469343094 |
| Vendorcode | CS1922ATC-AT-G |
| Artikelnr | 1149140 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯