Je bent nog niet ingelogd
ATEN CS1924ATC KVM-switch Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
De ATEN CS1924ATC is een KVM-switch die vier computers aansluit op één toetsenbord, muis en monitor. Met ondersteuning voor DisplayPort en resoluties tot 4096 x 2160 pixels biedt het apparaat scherpe beeldkwaliteit. De USB-aansluitingen voor toetsenbord en muis zorgen voor intuïtieve bediening, terwijl zes USB 3.2-Gen1 Type A-poorten aanvullende randapparatuur aansluiten. Dit compacte zwarte apparaat is ideaal voor werkstations waar efficiënt schakelen tussen meerdere computers essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 4 |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 6 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| EAN | 4710469343100 |
| Vendorcode | CS1924ATC-AT-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Ingebouwd display | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 12 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 16,84 W |
| Voeding | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 161 mm |
| Diepte | 335 mm |
| Gewicht | 1880 gram |
| Hoogte | 65.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| drukknop | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal computers | 4 |
| Aantal Console DisplayPorts-poorten | 1 |
| DisplayPort uit | 5 x |
| Aantal microfooningangen | 6 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 6 x |
| Aantal USB-poorten console | 2 |
| Audio-aansluitingen | ✓︎ |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, 3.5mm mic, DisplayPort, USB A, VGA (D-Sub) |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 6 |
| RJ-11 ports kwantiteit | 1 |
| USB-connectortype | Micro-USB, USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-hub | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710469343100 |
| Vendorcode | CS1924ATC-AT-G |
| Artikelnr | 1149141 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯