Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com HDMI KVM Transmitter Over IP Netwerk voor IH2006 Product Series, 4K 60Hz, Zonder Driver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com HDMI KVM Transmitter Over IP Netwerk voor IH2006 Product Series is een krachtige oplossing voor het beheren van computers op afstand via een IP-netwerk. Met ondersteuning voor 4K-resolutie bij 60Hz en één USB 2.0-poort biedt deze transmitter een efficiënte manier om computers te bedienen zonder fysieke aanwezigheid. Dit product is ontworpen voor de IH2006-productreeks en is geschikt voor diverse professionele toepassingen waar op afstand toegang tot computers vereist is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB 2.0 Poorten | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 65030912693 |
| Vendorcode | IH2006-KVM-TX |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Metaal |
| Soort | Zender |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2 A |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroom | 0.3 A |
| Stroomverbruik (ontvanger) (max) | 10 W |
| Type stekker | Type M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | ANZ, EU, NA, UK |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal RJ-45-poorten (zender) | 1 |
| USB 2.0 Poorten | 1 x |
| HDMI versie | 2.0 |
| PC audio ingang | ✓︎ |
| RS-232 port | 1 |
| USB-poorttype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsbeugel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Micro-USB-poorten zender | 1 |
| Poorttype zender lokale video | HDMI |
| Poorttype zender video | HDMI |
| Zender lokale videopoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030912693 |
| Vendorcode | IH2006-KVM-TX |
| Artikelnr | 1160131 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯